Zakład elektromechaniczny Ekom

Przewijanie silników Szczecin

EKOM zakład przewijania silników elektrycznych specjalizuje się w remontach silników elektrycznych prądu stałego i zmiennego.

Dysponujemy niezbędnym sprzętem: stacją prób, wyważarką stacjonarną i przenośną, komorą próżniową, przyrządami pomiarowymi i diagnostycznymi oraz sprzętem do obróbki mechanicznej: spawarki, tokarki i frezarki. Klientów obsługujemy w oparciu o wysoko wykwalifikowaną kadrę. Dokładność i precyzja to jeden z fundamentów naszej firmy.

Naszymi klientami są między innymi: Zakłada Komunikacji Miejskiej, Kopalnia Miedzi, Kopalnia Węgla Kamiennego, Tartaki, Zakład Urządzeń Okrętowych oraz Zakłady Drzewne.

Chciałbyś zadać nam pytanie lub otrzymać wycenę? Zadzwoń lub napisz do nas.

Gdzie działamy?

Obszar naszego działania to głównie województwo zachodniopomorskie w tym również Szczecin oraz województwo lubuskie. Dojazd do klienta na terenie reszty polski oraz Niemiec nie stanowi dla nas problemu. Na życzenie oferujemy odbiór, dowóz, montaż i demontaż silników elektrycznych u klienta.  Firma EKOM posiada własny transport.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Sprawdź dojazd do nas.

Odległość ze Szczecina do Lipian wynosi zaledwie 50 km.
Wyjeżdżając ze Szczecina (w stronę Bydgoszczy) należy kierować się na Pyrzyce (najlepiej i najkrócej "starą trójką"), następnie należy obrać kierunek Gorzowa Wielkopolskiego.