Poznaj nas

O firmie

EKOM Zakład Elektromechaniczny w Lipianach to polska firma usługowa powstała w 1991 roku. Specjalizujemy się remontach silników elektrycznych prądu zmiennego i stałego.

Dysponujemy niezbędnym sprzętem: stacją prób, wyważarką stacjonarną i przenośną, komorą próżniową, przyrządami pomiarowymi i diagnostycznymi oraz sprzętem do obróbki mechanicznej: spawarki, tokarki i frezarki. Obsługę klientów prowadzimy w oparciu o wysoko wykwalifikowaną kadrę. 

Mamy przyjemność współpracować z Zakładami Komunikacji Miejskiej, Kopalnią Miedzi, Kopalnią Węgla Kamiennego, Tartakami , Zakładem Urządzeń Okrętowych, Zakładami Drzewnymi itp. Bardzo dobra znajomość rynku i bogata oferta usług stanowi o naszej atrakcyjności jako dostawcy usług. Posiadamy spore grono wiernych klientów ceniących nas za solidność i fachową obsługę. W naszej firmie klient znajdzie fachowa pomoc techniczną, przyjazną atmosferę, konkurencyjne ceny i atrakcyjne terminy płatności.

Działamy na terenie woj. zachodniopomorskiego, lubuskiego oraz całej Polski. Na życzenie klienta oferujemy odbiór, dowóz, montaż i demontaż silników elektrycznych na terenie całych Niemiec.  Zapewniamy własny transport.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług.

Chciałbyś zadać nam pytanie lub poprosić o wycenę?